ROLETY w ofercie OSCAR Okna

Twoje wnętrze potrzebuje światła, czasem odrobinę cienia, a wieczorem prywatności i bezpieczeństwa – pomożemy Ci uzyskać wymarzony efekt w Twoim domu.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż stolarki okiennej – z równą pasją zajmujemy się wszystkim, co z oknami związane, w tym wszelkiego rodzaju roletami, które doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Choć wydawać by się mogło, że to banalny temat, na rynku dostępnych jest kilka rodzajów rolet i my z przyjemnością pomożemy wybrać te, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziecie trzy rodzaje rolet:

– rolety nadstawne, których skrzynka nakładana jest na ramę okna lub drzwi, do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są zaś prowadnice, a następnie cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. W efekcie końcowym skrzynka jest niewidoczna, a sama roleta wydaje się być częścią okna. Niestety ten rodzaj rolet można zamontować wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących – nie ma możliwości założenia rolety nadstawnej na wmontowane już okno.

– rolety zewnętrzne, które stosuje się na elewację, dzięki czemu są niezwykle łatwe i wygodne w montażu. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów jest w stanie zaspokoić nawet wyjątkowo pomysłowe oczekiwania estetyczne. W komplecie z roletami zewnętrznymi oferujemy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe, radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

– rolety systemu nadprożowego, czyli specjalny system konstrukcyjny stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Elementy systemu nadprożowego zapewniają szybkie i proste wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne i stabilne mocowanie do elementów konstrukcyjnych budynku oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Skrzynka rolety nadprożowej jest w pełni zabudowana, dzięki czemu system ten można idealnie wpasować w koncepcję architektoniczną budynku.

Czy już widzicie oczyma wyobraźni swoje nowe rolety?