Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się montażem, sprzedażą i serwisem stolarki okiennej zarówno wykonanej z PVC jak i z aluminium oraz drewnianej. Zajmujemy się również sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych zabezpieczających oraz konfekcji roletek materiałowych plis i żaluzji drewnianych jak i aluminiowych, które oczywiście montujemy u naszych klientów.

Nasze ogromne doświadczenie oraz setki zadowolonych klientów pozwalają nam z całą stanowczością powiedzieć o sobie, że jesteśmy profesjonalistami. Montujemy stolarkę okienną w nowych budynkach wielorodzinnych i domach ale także w kamienicach czy zabytkowych budynkach, gdzie w ramach termomodernizacji wymieniamy stare okna na nowoczesne i energooszczędne.

Przez ostatnich kilka lat skupiliśmy się przede wszystkim na obsłudze klientów indywidualnych w budynkach mieszkalnych we Wrocławiu i w jego okolicach.

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić naszym klientom niezwykle krótkie terminy realizacji. Pomiary natomiast wykonujemy u klienta w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Pomiary w naszej firmie są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. My po prostu lubimy to co robimy i to odróżnia nas od innych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gdyż każdy klient ma dla nas ogromne znaczenie.