Okna PVC pozwalają na uzyskanie niskiego poziomu współczynnika przenikalności cieplnej przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Niezawodne procesy produkcji gwarantują wysoką powtarzalność kupowanych okien i ich zgodność z założonymi normami.

Energeto NEO

to nowe możliwości designerskie, które dzięki bogactwu opcji sprawdzą się we wszystkich rodzajach budynków. Profile prezentują proste, kubistyczne formy, które dzięki zlicowaniu nawiązują do stylistyki okien aluminiowych. Z przyjemnymi w dotyku strukturami aludec i woodec dostępnymi dla Energeto NEO mogą powstać unikalne okna PVC, inne od wszystkich.

W nowym systemie zastosowano rozwiązania poprawiające termoizolacyjność poprzez dodanie uszczelki środkowej i wyeliminowanie mostków ciepła. Ostatnią z tych cech uzyskano dzięki zastąpieniu klasycznego rdzenia stalowego wzmocnieniem kompozytowym.

Sztywniejsza jest też konstrukcja okien. Odpowiadają za to technologie Powerdur Inside oraz Bonding Inside polepszające parametry statyczne systemu, co przekłada się na ich większą trwałość i niezawodność. Bezpieczeństwo antywłamaniowe podnosi z kolei Safetec Inside.

Ideal 4000

Jeden z naszych najbardziej uniwersalnych systemów. Znajduje zastosowanie w architekturze nowoczesnej budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Ekonomia połączona ze standardowym rozwiązaniem – to właśnie definicja systemu Ideal 4000.

Ideal 4000 New

Sześciokomorowa rama, zamknięta w udoskonalonej wersji najpopularniejszego systemu okiennego. Ideal 4000 New to wysoki standard uzupełniony o dobre parametry cieplne.

BlueEvolution 92

Okna w systemie BluEvo 92 to gwarancja najwyższej efektywności energetycznej, najlepszej termoizolacji, nowoczesnej technologii, funkcjonalności i świetnego designu okna, które jest rekomendowane do budownictwa pasywnego. Na bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej okna mają wpływ: dwukomorowy pakiet szybowy, trzy uszczelki, profil o głębokości zabudowy 92 mm. Elementy te stanowią skuteczną barierę dla uciekającego z wewnątrz ciepła. Cechą charakterystyczną systemu jest śnieżnobiała barwa i połysk profili.

EkoSun 70

System zaprojektowany w oparciu o sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich klientów – jest stabilny, sztywny, szczelny oraz zapewnia izolację akustyczną i termiczną na bardzo dobrym poziomie.

EkoSun 6

to izolacja termiczna i akustyczna na bardzo dobrym poziomie. Okna, które dają gwarancję komfortu cieplnego i trwałości na długie lata. EkoSun 6 to również najlepszy stosunek jakości do ceny.

Nowoczesne systemy okienne pozwalają firmie OSCAR zaproponować najlepsze okna PVC we Wrocławiu przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Profesjonalny montaż okien PVC jest gwarancją spełnienia wymogów co do parametrów izolacyjnych naszych okien.

Zobacz – Pełny katalog produktów PVC