Chcesz zamienić swoje wnętrze w eleganckie, przytulne i funkcjonalne miejsce? Zainwestuj w rolety dzień noc. Jeśli masz ochotę na trochę więcej prywatności – ustaw roletę w szczelny tryb nocny, a gdy zamierzasz wpuścić do pomieszczenia więcej światła – zmień go na dzienny. To proste rozwiązanie sprawi, że regulacja natężenia światła i ochrona prywatności będą pod Twoją pełną kontrolą!

Roleta dzień noc – charakterystyka

Działanie rolet dzień noc jest proste i intuicyjne. Produkt wykonany jest z dwóch tkanin, które przesuwają się względem siebie. Jeden materiał jest przezroczysty, a drugi nie przepuszcza światła. Tworzy to efekt naprzemiennych pasów, które są przez nas kontrolowane i ustawiane według aktualnych potrzeb. Możesz w płynny i komfortowy sposób przechodzić między trybami dziennym oraz nocnym i ustawiać roletę w dowolnej pozycji.

Rolety dzień noc na wymiar

Nasze okna są różne – czasami przybierają zaskakujące, niestandardowe wymiary. Z tego względu – aby wzmocnić efekt wygody i estetyki w Twoim wnętrzu, skorzystanie z możliwości zakupu rolet na wymiar jest kluczowe. Niezależnie od wymiarów okna – roleta dopasowana będzie w sposób perfekcyjny. W trybie nocnym szczelnie zatrzyma dopływ światła, a tryb dzienny dostarczy do środka tyle światła, ile będziesz potrzebować.

Roleta dzień noc w kasecie

Roleta w kasecie jest gwarancją schludnego i estetycznego wyglądu. To obudowa zamontowana do ramy okna lub ściany, w której znajduje się wałek rolety. Jej dużą zaletą jest to, że ukrywa mechanizm rolety, co sprawia, że całość prezentuje się elegancko i nowocześnie. To także bardzo praktyczna opcja, która zapewnia ochronę przed kurzem. Roleta dzień noc w kasecie idealnie sprawdzi się w każdym miejscu: nowoczesnym przez wzgląd na elegancki wygląd, ale także tradycyjnym, bo nadaje każdemu wnętrze nieszablonowego, wyjątkowego charakteru.

Rolety dzień noc z prowadnicami

Boczne prowadnice w roletach mają bardzo ważne zastosowanie. Ich głównym zadaniem jest blokowanie bocznych dopływów światła do Twojego pomieszczenia. Są bardzo szczelne i zapewnią Ci dużą prywatność. Rolety dzień noc z prowadnicami są istotne w miejscach, gdzie szczególnie wymagana jest kontrola nad światłem – na przykład w sypialniach lub biurach. Dostosowane są do wymiarów Twojego okna, a dzięki jakościowym i schludnie wyglądającym prowadnicą, ściśle przylegają do ramy okna.

Rolety dzień noc na wymiar to sprawdzony sposób na dużą zmianę w Twojej sypialni, kuchni, salonie, biurze lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu, gdzie ważna jest kontrola światła. To duży komfort użytkowania i nowoczesny wygląd, który odmienia wystrój jak za dotknięciem magicznej różdżki.