Rolety to użyteczne uzupełnienie okien. Zastosowanie znajdą w każdym domu, biurze i budynku użyteczności publicznej. Mogą zabezpieczać przed włamaniem oferując klasę antywłamaniową, a wszystkie ich wersje stanowią skuteczną barierę dla nadmiaru światła i ciepła. Wybrane produkty potrafią też chronić wnętrza przed wychłodzeniem. Odpowiednie rozwiązania znajdą się dla budynków gotowych i dopiero w budowie.

Rolety zewnętrzne są produktem służącym przede wszystkim ochronie termicznej pomieszczeń, jednocześnie stanowiącym zabezpieczenie przed włamaniem. Dzięki temu nasz lokal, dom, mieszkanie, staje się miejscem gdzie możemy się poczuć wygodnie, swobodnie i bezpiecznie.

Jeśli potrzebne jest Ci prosty i skuteczny sposób na ograniczenie ilości światła wpadającego do wnętrza pomieszczeń, postaw na roletki wewnętrzne materiałowe. Rolety wewnętrzne, zwłaszcza rolety plisowane, to bardzo estetyczny dodatek do okna, który oferuje ważną funkcjonalność. Zaoszczędź na kosztach klimatyzacji i popraw komfort termiczny w swoich wnętrzach. Bogaty wybór rolet okiennych umożliwi ci ich idealne dopasowanie do stylu wnętrza i Twoich potrzeb.