Nowoczesne drzwi to wizytówka każdego biura, mieszkania i domu. Drzwi zewnętrzne stanowią istotny element stolarki otworowej, współodpowiedzialny za energooszczędność całego budynku. Drzwi wewnętrzne są kluczowe dla ergonomii wykorzystywania przestrzeni.

Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z PVC. Ponadprzeciętne parametry użytkowe, izolacja termiczna i akustyczna oraz wytrzymałość na działanie szkodliwych czynników tworzą produkty oferujące wszechstronne korzyści.

Bogata paleta kolorów, zróżnicowany design oraz szeroki wybór okuć pozwalają dobrać odpowiednie drzwi dla każdego zastosowania.

Drzwi PVC oferują znakomity stosunek ceny do jakości i dzięki temu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie pieniądze mają znaczenie, ale nie chcemy rezygnować z wysokiej jakości. Wszystkie korzyści, które zapewnia plastikowa stolarka okienna, dostępne są także w przypadku drzwi PCV. Oznacza to, że za rozsądne pieniądze uzyskuje się świetną izolacyjność, wysoką wytrzymałość, jak również bardzo szeroki wachlarz możliwości estetycznych. W naszej ofercie dostępne są propozycje charakteryzujące się bardzo zróżnicowaną estetyką, od tradycyjnej do nowoczesnej.

Panele EkoLine

Panele EkoLine

EkoLine to estetyczna kolekcja paneli drzwiowych. Klient otrzymuje między innymi możliwość wykonania drzwi według własnego projektu, z zachowaniem najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych.