Blog

Serwis w Domasławiu

Na nowym osiedlu w Domasławiu w jednej z nowych inwestycji uruchamialiśmy ostatnio silniki dwufunkcyjne radiowo-przewodowe, Dzięki takim silnikom możesz obsługiwać swoje rolety za pomocą pilota, bez konieczności zrzucania z kolan kota i wstawania z kanapy. ☺️

Read More

ROLETY w ofercie OSCAR Okna

Twoje wnętrze potrzebuje światła, czasem odrobinę cienia, a wieczorem prywatności i bezpieczeństwa – pomożemy Ci uzyskać wymarzony efekt w Twoim domu.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż stolarki okiennej – z równą pasją zajmujemy się wszystkim, co z oknami związane, w tym wszelkiego rodzaju roletami, które doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Choć wydawać by się mogło, że to banalny temat, na rynku dostępnych jest kilka rodzajów rolet i my z przyjemnością pomożemy wybrać te, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

Read More

Poznaj OSCAR Okna!

Nasza firma OSCAR Okna od ponad 20 lat zajmuje się montażem, sprzedażą i serwisem stolarki okiennej na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Specjalizujemy się zarówno w oknach PVC, aluminium, jak i drewnianych. Oferujemy również sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych, zabezpieczających oraz różnego rodzaju roletek materiałowych, plis i żaluzji – wszystko to oczywiście dostarczamy i montujemy u naszych Klientów. Pracujemy nie tylko przy nowych inwestycjach – przykładamy ogromną wagę również do wymiany okien w starych budynkach, gdzie zastępujemy stare okna nowymi.

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć, a kolejnymi chcemy dzielić się z Wami na naszej nowej stronie oraz w social mediach.

Read More